Районна газета

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Всеукраїнський тиждень права запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Захід проводиться щороку у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН прийнято Загальну декларацію прав людини.

У рамках Тижня права в навчальних закладах та установах культури Ямпільського району планують провести інформаційні, освітні та просвітницькі заходи, лекції, правові конкурси, ігри, змагання. Передбачається також організація виставок, презентацій правових видань.

Цей Тиждень права має буде незвичайним, оскільки він проводиться ще й у межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Адже як показує практика, всебічне інформування громадян про їхні права та способи їх захисту  – дієвий механізм проти бюрократії.

Тож Ямпільська районна державна адміністрація також долучається до реалізації плану заходів, серед яких проведення науково-практичних конференцій, семінарів, флешмобів, надання безоплатної правової допомоги громадянам тощо.