Районна газета

ПРОІНСПЕКТУВАЛИ ХІД ВИКОНАННЯ РОБІТ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ

Голова Ямпільської райдержадміністрації  Ірина Панченко разом із начальником відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської РДА Олегом Проценком відвідали  навчальні заклади району.

В Свеській спеціалізованій школі №2 "ліцей" проінспектували хід виконання робіт з встановлення вікон. У цьому закладі продовжуються роботи з встановлення віконних блоків. В 2017 році на ці цілі з державного бюджету виділено 200 тис. грн. Успішно проведені пусконалагоджувальні роботи по котельні на твердому паливі. Планується з наступного тижня опалювати приміщення дровами.

В Свеській спеціалізованій школі №1 перевірено дотримання температурного режиму в приміщеннях закладу, який відповідає нормі.

В Орлівському НВК зустрілися з директором школи та сільським головою, обговорили питання виділення коштів для потреб закладу.

В Ямпільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 на даний час проводяться роботи по заміні вікон. Кошти у сумі 200 тис. грн. на зазначені роботи виділені з державного бюджету за підтримки народного депутата України Андрія Деркача, який також першого вересня подарував школярам набір меблів. А за кошти районного бюджету в цьому році відремонтовано підлогу в коридорі.