Районна газета

ДОПОМОГА МАЛОМУ ТА СЕРЕДНЬОМУ БІЗНЕСУ: В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕДБАЧЕНА ЧАСТКОВА КОМПЕНСАЦІЯ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

Голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко провела робочу зустріч з керівником Ямпільського відділеня Сумської філії «Приватбанку» Світланою Капліною з питання реалізації заходів по стимулюванню та розвитку підприємницької діяльності в рамках Програми розвитку малого та середнього підприємницва в Ямпільському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Ямпільської районної ради сьмого скликання від 27.09.2017.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Леонтенко звернула увагу на ключові моменти правил надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Світлана Капліна наголосила, що «Приватбанк» відкритий до співпраці з малим та середнім підприємницвом та може запропонувати вигідні комерційні пропозиції для малого бізнесу.

У свою чергу, Ірина Панченко підкреслила, що тільки спільними зусиллями та за підтримки місцевої влади та державних банків можливо розвивати виробництво в сфері малого та середнього підприємництва.

За результатами зустрічі напрацьовано спільний план дій для реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємницва в Ямпільському районі на 2017-2020 роки.