Районна газета

ІНСПЕКТУВАЛИ ПЕРЕСУВНИЙ ВАГОВИЙ КОМПЛЕКС

З метою збереження дорожнього покриття та недопущення руху транспортних засобів з навантаженням на вісь та повною масою, що перевищує максимально допустимі показники, облаштували майданчик для здійснення вагового контролю.

Сьогодні на території району працював пересувний ваговий комплекс.Робочою групою проінспектовано його роботу, під час перевірок перевантаження транспортних засобів не виявлено.

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ НЕ ВПЛИВАЄ НА РОЗМІР «ЗИМОВОЇ» СУБСИДІЇ

Про це під час «Години запитань до Уряду» у Парламенті заявив Міністр соціальної політики України Андрій РЕВА

За його словами, для розрахунку розміру субсидій на цей опалювальний сезон органами соціального захисту населення беруться до уваги доходи громадян за I та II квартали цього року.

«Нові осучаснені пенсії не впливають на розмір допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг, яка надається Урядом усім пенсіонерам-субсидіантам протягом цього опалювального сезону», – наголосив Міністр.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

Рішенням п’ятнадцятої сесії Сумської обласної ради сьомого скликання від 15.09.2017 „Про внесення змін до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017 – 2021 роки” передбачено Порядок використання бюджетних коштів для надання адресної грошової допомоги учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих за проходження обстеження методом магнітно – резонансної томографії (МРТ).

Компенсація надається за рахунок коштів обласного бюджету  громадянам - учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, які пройшли обстеження методом МРТ у розмірі 100% фактичної вартості зазначених послуг.

ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ

Постановою Кабінету Міністрів України № 735 від 13.09.2017 «Про внесення змін до положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива передбачено подовження терміну подачі заяв для отримання частини невикористаної субсидії до 1 листопада цього року на підставі рішення районної комісії з вирішення питань соціального захисту, якщо така заява не була подана до 1 вересня з причин, визначених комісією поважними.

ПРО СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННИХ РОБОЧИХ ГРУП ТА ТИМЧАСОВОЇ КОМІСІЇ

20 жовтня 2017 року головою Ямпільської районної державної адміністрації  проведено спільне засідання районної робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні розглянуто питання про заходи  щодо реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці і дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та погашення заборгованості із сплати  єдиного соціального внеску.