Районна газета

ВРЕГУЛЬОВАНО ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЛІКУВАННЯМ ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ СТОРОННЬОГО ДОГЛЯДУ ЧИ ДОПОМОГИ

Кабінетом Міністрів України ухвалено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо забезпечення санаторно-курортними путівками»

Зазначений проект закону розроблено з метою приведення норм Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у відповідність до норм чинного законодавства.

У ШОСТКИНСЬКОМУ ГОСПІТАЛЬНОМУ ОКРУЗІ СФОРМОВАНО ГОСПІТАЛЬНУ РАДУ

Відбулося перше засідання Госпітальної ради Шосткинського госпітального округу. До її складу делеговано 9 членів (4 - від міста Шостка, 2 – від Шосткинського району, 2 – від Середино-Будського району та 1 - від Зноб-Новгородської ОТГ)

Станом на сьогодні ще не делеговано представників лише від Ямпільського району та Дружбівської ОТГ. Однак згідно з вимогами чинного законодавства, Госпітальна рада вже вважається сформованою. Головою Госпітальної ради одноголосно затверджено головного лікаря КНП «Шосткинська ЦРЛ» Олега ШТОГРИНА.

ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

Начальник відділу ведення Державного реєстру  виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації Ігор НЕБЕСЬКИЙ проінформував про надання відомостей про осіб нездатних самостійно пересуватися, механізм голосування даних осіб на дому та позачергове  поновлення відомостей реєстру

Керівник апарату Ямпільської районної державної адміністрації Світлана ЛЯЩЕВСЬКА селищним та сільським головам звернула увагу на матеріально-технічне забезпечення роботи дільничних виборчих комісій як за рахунок коштів Державного бюджету України так і органами місцевого самоврядування і органами виконавчої влади.

НА СЕМІНАРІ БУЛО ВИСВІТЛЕНО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

Заступник військового комісара начальник відділення комплектування Ямпільського  районного військового комісаріату Олександр МАРКАШОВ під час семінару з селищними, сільськими головами та секретарями місцевих рад проінформував про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року

Олександр Борисович під час виступу акцентував увагу на проведенні органами місцевого самоврядування оповіщення призовників на строкову військову службу.

НОВІ НОРМИ ДБН В.2.2-40:2018 «ІНКЛЮЗИВНІСТЬ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ» РОЗ’ЯСНЕНО СЕЛИЩНИМ ТА СІЛЬСЬКИМ ГОЛОВАМ

«Опубліковано новий ДБН щодо обов’язкового створення безбар’єрного простору для маломобільних груп населення – ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення», норми якого набудуть чинності з 01.04.2019», - зазначив начальник відділу містобудування, архітектури, житлового комунального господарства та цивільного захисту  Ямпільської районної державної адміністрації Артем СКОРОЗВОН

Нові ДБН передбачають посилення обов’язковості влаштування елементів безбар’єрності, наведено всі їх необхідні технічні характеристики та конкретні наочні приклади такого впровадження.

Більше статей...

  1. «НАБЛИЖАЄТЬСЯ СЕЗОН ІНТЕНСИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПЕСТИЦИДІВ НА ПОСІВАХ РОСЛИН, В РЕЗУЛЬТАТІ ЧОГО ВИНИКАЄ ЗАГРОЗА ОТРУЄННЯ БДЖІЛ»
  2. ЗАСІДАЛА ПОСТІЙНО ДІЮЧА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ПРИ ЯМПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
  3. НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ КВАРТАЛЬНА ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ
  4. ПРОТЯГОМ 2018 РОКУ ЗАБЕЗПЕЧЕНО СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ
  5. РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В РАЙОНІ
  6. ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ!
  7. «СУМЩИНА - КРАЙ, З БАГАТОЮ ІСТОРІЄЮ І САМОБУТНЬОЮ ДУХОВНОЮ КУЛЬТУРОЮ, ГЕРОЇЧНИМ МИНУЛИМ І СЬОГОДЕННЯМ»
  8. ТВІЙ ГОЛОС – ТВІЙ ВИБІР
  9. ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО НАДАННЮ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
  10. ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ ОДЕРЖУЮТЬ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ!