Районна газета

ЯМПІЛЬЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

Під головуванням заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Калюжної проведено робочу нараду з питання відзначення в районі Дня фізичної культури і спорту.

Учасниками наради обговорено заходи. Планується урочиста частина та ряд спортивних змагань серед дітей та дорослих.

РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС РОЗГЛЯНУЛА РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ

При тимчасово виконуючому обов’язки голови Ямпільської районної  державної адміністрації Віталію Бойку проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання розглянуті питання про: стан утримання у справному стані джерел протипожежного водопостачання; забезпечення населення району питною водою та проведення лабораторного контролю; забезпечення доброякісною питною водою учнів навчальних закладів Імшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Воздвиженського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад.

ВИЗНАЧЕНО СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В РАЙОНІ

В Ямпільській районній державній адміністрації обговорено та визначено ряд заходів, які відбудуться у районі до Дня Державного Прапора та 26-ї річниці незалежності України.

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З СЕЛИЩНИМИ ТА СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ, СЕКРЕТАРЯМИ МІСЦЕВИХ РАД

16 серпня 2017 року керівник апарату Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Лящевська  та керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб провели семінар з селищними, сільськими головами та секретарями місцевих рад.

У ході семінару обговорені питання: монетизація субсидій; обстеження соціально – незахищених верств населення щодо необхідності забезпечення телетюнерами; про державну реєстрацію шлюбу; про забезпечення населення району доброякісною питною водою; про підготовку інвестиційної програми і проектів до участі у конкурсному відборі на фінансування у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку; про надання відомостей щодо осіб, нездатних пересуватися самостійно та інші.

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПОЧАТКУ НОВОГО 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Колективами навчальних закладів  району проведено заходи з підготовки приміщень та прилеглої території до початку занять.