Районна газета

Ямпільське відділення поліції Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Сумській області

Інформацію оновлено 02.01.2020

Ямпільське відділення поліції 

Шосткинського відділу поліції 

Головного управління Національної поліції у Сумській області 

41200, смт Ямпіль, вул. Спасо-Преоброженська, 15

тел. 2-12-60

Начальник Ямпільського відділення поліції Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Сумській області - Єрохов Віталій Олександрович

 

         Згідно Закону України «Про поліцію» основними завданнями поліції є:

-         забезпечення особистої безпеки громадян, захист її прав і свобод, законність інтересів;

-         запобігання правопорушенням та їх припинення;

-         охорона і забезпечення громадського порядку;

-         виявлення і розкриття злочинів, розшук осіб, які вчинили;

-         забезпечення безпеки дорожнього руху;

-         захист власності від злочинних посягань;

-         виконання адміністративних стягнень;

-         участь у поданні соціальної та правової дороги громадянам, сприяння у межах своєї компетенції державним органам, підприємствам, установам, організаціям у виконанні покладених на них законом обов’язків.

Основними функціями поліції є:

-         адміністративна;

-         профілактична;

-         оперативно – розшукова;

-         кримінально – процесуальна;

-         виконавча;

-         охоронна (на договірних засадах).

Графік прийому громадян керівництвом Ямпільського відділення поліції Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Сумській області 

 

Інформацію оновлено 17.08.2020

КОМПЛЕКС ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ «УВАГА! СЕРПЕНЬ – МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ»

У період з 10 по 31 серпня 2020 року заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення».

Під час проведення зазначеного заходу планується проведення нарад з автомобільними перевізниками та підприємствами, установами і організаціями автомобільного транспорту, що здійснюють пасажирські перевезення стосовно виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень.

 

НА СУМЩІНІ СТАРТУВАВ КОМПЛЕКС ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «АВТОБУС – 2020»

Протягом місяця, з 15 червня по 15 липня 2020 р., буде проведено комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2020». 

Про це повідомляє Управління Укртрансбезпеки у Сумській області.

 

 

 

В СЕЛИЩІ СВЕСА ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ПРИПИНЕНО НЕЗАКОННУ ДІЯЛЬНІСТЬ З ПРОДАЖУ БЕНЗИНУ

04 січня 2020 року в селищі Свеса Ямпільського району працівниками Ямпільського відділення поліції було вилучено 667 літрів пального, які знаходилися на території господарського приміщення місцевого жителя

«Так, на лінію «102» звернувся чоловік, який повідомив, що в селищі в одному із господарчих приміщень займаються продажем бензину для населення без відповідних документів. Працівниками слідчого відділення одразу були внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та прийнято рішення про проведення невідкладного обшуку. По прибуттю на місце події було виявлено рідину в різних ємкостях (починаючи від пластикових пляшок до бочки об’ємом близько однієї тони ), яка схожа на бензин. Загалом було вилучено 667 літрів пального!» - коментує начальник відділення поліції Віталій ЄРОХОВ.

 
 
 

УВАГА! СЕРПЕНЬ-МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

З метою забезпечення безпеки перевезень у період масового перевезення пасажирів на території району  з 12 по 31 серпня 2019 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! серпень – масові перевезення»

 

 

 

 

 

До УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 20 травня по 26 вересня нинішнього року на території Сумської області проводитимуться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Мак".

Така операція проводиться щорічно, і вона сама тривала порівняно з іншими. Саме в літній період «наркоділки» займаються посівом і культивуванням своїх плантацій, щоб восени зібрати врожай і збагатитися на здоров'ї наших громадян. Наркозалежні особи не тільки ламають свою долю і отруюють життя близьким, але і щоб заробити гроші на дозу, не замислюючись, йдуть на злочини, в тому числі і тяжкі. Тому перед поліцією стоять завдання - виявлення і знищення незаконних посівів маку і конопель, а також перекриття каналів їх надходження в незаконний обіг. 

 

ОПЕРАЦІЯ «АВТОБУС – 2019»: У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ МІСЯЦЬ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ АВТОПІДПРИЄМСТВА

З 5 червня по 5 липня 2019 року на Сумщині буде проведений комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2019»

Метою даного заходу є підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання аварійності на пасажирському автомобільному транспорті під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

 

 

НА ЯМПІЛЬЩИНІ ТРИВАЄ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ МІСЯЧНИК "ПЕРЕВІЗНИК ЗИМА - 2018"

На Ямпільщині продовжується комплекс профілактичних заходів на автотранспорті "Перевізник зима – 2018", який за інформацією Управління Укртрансбезпеки в Сумській області триватиме до 21 грудня 2018 року

Особливу увагу  під час перевірок автомобільного транспорту загального користування звертатимуть на наступне:

 

 

 

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В період з 12 по 18 листопада 2018 року на території Ямпільського району заплановано проведення Тижня безпеки дорожнього руху        

Управління Укртрансбезпеки у Сумській області повідомляє, що у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху у світі Загального плану заходів з проведення другого етапу загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху, передбачених Галузевою програмою забезпечення безпеки руху на автомобільному транспорті на 2016-2018 роки, затвердженої наказом Міністерства інфраструктури України від 18.03.2016 № 112 та на виконання підпункту 2.2 пункту 2 Галузевої програми забезпечення руху на міському електричному транспорті на 2017-2019 роки № 5, в період з 12 по 18 листопада 2018 року заплановано проведення Тижня безпеки дорожнього руху, у тому числі 15.11.2018 профілактичного заходу «День безпеки».

УВАГА, СЕРПЕНЬ - МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

З метою забезпечення безпеки перевезень у період масового перевезення пасажирів та на виконання підпункту 2.1.2 пункту 2 Плану заходів, передбачених Галузевою програмою забезпечення безпеки руху на автомобільному транспорті на 2016-2018 роки, затвердженої наказом Міністерства інфраструктури України від 18 березня 2016 року № 112 та з метою забезпечення безпеки перевезень у період масового перевезення пасажирів в період з 03 по 31 серпня 2018 року проводиться комплекс заходів на пасажирському транспорті «Увага, серпень – масові перевезення».

 

 

 

 

 

 

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ 

Тиждень безпеки дорожнього руху проводитиметься в усіх регіонах України з21 по 27 травня 2018 року у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН

Заходи, які проводитимуться, мають привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

 

 

 

В УКРАЇНІ ПІД ЧАС ЗАХОДІВ “ПЕРЕВІЗНИК — ЗИМА” ПАТРУЛЬНІ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ

З 17 листопада до 17 грудня 2017 року, по всій Україні проводитиметься комплекс цільових заходів “Перевізник — зима”, ініціатором яких є Департамент патрульної поліції. Заходи спрямовані на дотримання перевізниками вимог ПДР та Правил перевезення пасажирів. Про це повідомляє Патрульна поліція України.

Основною метою таких заходів є посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та дотримання законодавства у зазначеній сфері.

В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ СУМЩИНИ ПРОПАГУЮТЬ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ДОРОГАХ

 

З 13 по 19 листопада проходить Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

За інформацією обласного Департаменту освіти і науки, з цією метою в навчальних закладах проводяться конкурси, вікторини зі знання Правил дорожнього руху, театралізовані уроки, виставки дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху, інші профілактичні акції.

 

 

 

АКЦІЯ «ДЕНЬ БЕЗПЕКИ»

4 жовтня 2017 року на терирторії Ямпільського району проходить акція «День безпеки». Захід проводиться Управлінням Укртрансбезпеки у Сумській області спільно з представниками правоохоронних органів Ямпільського району у рамках «Дня безпеки» у районі.

Мета проведення заходів: активізація проведення роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання дорожньо-транспортних пригод при здійсненні перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, дотримання автомобільними перевізниками та водіями транспортних засобів вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

Особлива увага під час проведення заходів буде приділена автомобільним перевізникам, які здійснюють нерегулярні, регулярні спеціальні, перевезення пасажирів для власних потреб та перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом.

Крім того під час проведення заходів увага приділятиметься забезпеченню перевізниками:

  • передрейсових технічних оглядів транспортних засобів та технічному стану ТЗ в цілому,
  • проходження водіями передрейсових та періодичних медичних оглядів,
  • обов’язкового зберігання автобусів, що використовуються для перевезення пасажирів на комерційній основі у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони;
  • проведення інструктажів з водіями транспортних засобів,
  • дотримання водіями режимів праці та відпочинку,
  • обов’язкових видів страхування на автомобільному транспорті;
  • наявності визначених статтями 39 і 48 Закону України «Про автомобільний транспорт» документів, на підставі яких здійснюються перевезення автомобільним транспортом.

УТВОРЕНО ГОЛОВНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР МВС

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 "Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх cправ" утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС та 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС, які надають адміністративні послуги.