Районна газета

ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ МОЖЕ БУТИ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НОВОСТВОРЕНИХ ГРОМАД

За інформацією фінансового відділу Ямпільської райдержадміністрації Сумської області, незважаючи на непросту економічну ситуацію в минулому році, райдержадміністрація змогла забезпечити виконання дохідної частини районного бюджету на 101,1% від запланованого. Перевиконання бюджету досягнуто, незважаючи на те, що протягом минулого року проведено уточнення районного бюджету Ямпільського району за доходами на суму близько 2 млн. гривень (в сторону збільшення)

Зведений бюджет  Ямпільського району виконаний на 102,8%. Найкращий результат 2020 року по виконанню сільського бюджету забезпечила Паліївська сільська рада, отримавши 111,9% від запланованих доходів, а найгірше в питанні виконання бюджету спрацювала Степненська сільська рада -96,8% від затвердженого бюджету.

Голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Сергій ДВОРНИК висловив задоволення тим фактом, що вдалося забезпечити виконання бюджету в межах затверджених призначень і тим, що станом на 01.01.2021 рік вільний залишок у сумі 1 355 572 гривень передано бюджету смт Свеса і 2 617 666 гривень - до бюджету смт Ямпіль. Ці кошти будуть значною    допомогою  цим громадам  для  реалізації намічених планів у поточному році.

1 836 142 гривень вільного залишку, що утворився в районному бюджеті, згідно чинного законодавства передаються до районного бюджету новоствореному Шосткинському району.

Всі призначення, що були заплановані в районному бюджеті, виконані в повному обсязі.

Ямпільська райдержадміністрація Сумської області продемонструвала добрий приклад Свеській та Ямпільській громадам в питанні роботи по забезпеченню виконання бюджету.