Районна газета

VІ відкрита виїздна олімпіада Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

2-3 березня 2013 року в селищі Ямпіль на базі районного центру дитячої та юнацької творчості проведено VІ відкриту виїзну олімпіаду Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка з «рисунка» та «креслення».Проведення цієї олімпіади стало можливим завдяки включенню Ямпільського районного центру дітей і юнацтва до складу навчально-виробничого комплексу Полтавського університету.

ХК «Дружба» - краща хокейна команда області

 

Хокейний клуб «Дружба» м. Дружба Ямпільського району став переможцем чемпіонату області з хокею. У фінальному матчі хокеїсти «Дружби» у напруженій боротьбі перемогли команду ХК «Шостка» з рахунком 4:2. Шайби у переможців закинули Юрій Чаров, Геннадій Латиш, Олександр Мірошниченко та Руслан Комаров.

«Кожній дитині - можливості для розвитку творчих здібностей»

В рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України: діти – майбутнє України в селищі Ямпіль з метою розвитку творчих здібностей проведено районний дитячий фестиваль-конкурс виконавців сучасної естрадної пісні «Чарівний ключик». Участь у конкурсі взяло 62 виконавці з різних населених пунктів Ямпільського району.

Забезпечення дітей-інвалідів умовами для виховання в сім’ї

З метою визначення шляхів реалізації нових соціальних ініціатив Президента України: діти - майбутнє України голова Ямпільської районної державної адміністрації Палагин І.М. зустрівся з директором центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Ямпільської районної державної адміністрації Жилою О.А.

Кращий державний службовець. Перший тур

Підведено підсумки першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який проводився в двох номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Чорнобиль не має минулого

01В Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Ямпільської райдержадміністрації зібралися діти-інваліди з нагоди вшанування пам'яті жертв на Чорнобильській АЕС.

Виховний захід пройшов під темою: «Чорнобиль не має минулого».