Районна газета

Перелік нормативно-правових актів, які підлягали державній реєстрації

Інформацію оновлено 06.11.2019

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області, що зареєстровані у 2019 році у Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2018 році у Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2017 році у Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2016 році у Ямпільському міжрайонному управлінні юстиції Головного територіального управління юстиції у Сумській області та в Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2015 році у Ямпільському районному управлінні юстиції Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2014 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2013 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2012 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2011 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2010 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2009 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2008 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2007 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2006 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2005 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2004 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2003 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2002 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2001 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 2000 році у Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.

Перелік нормативно-правових актів, виданих головою Ямпільської районної державної адміністрації, що зареєстровані у 1999 році в Ямпільському управлінні юстиції у Сумській області.