Районна газета

Шосткинський міжрайонний відділ Управління Служби Безпеки України в Сумській області

Інформацію оновлено 02.01.2020

 

Шосткинський міжрайонний відділ

Управління Служби Безпеки України в Сумській області

вул. К.Маркса, 67, м.Шостка, Сумська область, 41100

телефон/факс (05449) 2-14-52 

 

 

ПАМ’ЯТКА УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Громадяни! Будьте уважними!

Не втрачайте пильність!

 

Треба пам’ятати, що марна трата часу при загрозі вибуху може призвести до людських жертв!

 

Пам’ятка щодо першочергових дій у випадку загрози скоєння терористичного акту чи диверсії.

 

 

 

 

В УПРАВЛІННІ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЄ ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ ДОВІРИ

В Управлінні Служби безпеки України в Сумській області діє телефонна лінія довіри для спільної з громадськістю боротьби зі злочинністю та здійснюється особистий прийом громадян

Цілодобово за телефонним номером (0542) 610-069 та на електронну поштову скриньку   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  громадяни можуть повідомити про можливі факти вчинення правопорушень, віднесених до підслідності СБУ: сепаратистська, терористична, диверсійна діяльність, шпигунство, контрабанда, а також корупційні прояви.

 

 

 

СБУ ПЕРЕКРИЛА ЩЕ ОДИН КАНАЛ ПОСТАЧАННЯ ЕКСТАЗІ ДО УКРАЇНИ

Канал контрабандного постачання з однієї з європейських країн особливо небезпечного психотропу МДМА ліквідувала у Сумах Служба безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури

Оперативники спецслужби встановили мешканця обласного центру, який поштою отримував екстазі з-за кордону. Під час обшуку за місцем його проживання правоохоронці вилучили 100 пігулок МДМА, вартість яких на «чорному ринку» становить приблизно сто тисяч гривень.

 

 

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ!

В Управлінні Служби безпеки України у Сумській області працює телефонна лінія для спільної з громадськістю боротьби зі злочинністю.

Цілодобово за номером 607-490 або 610-069 на засадах довіри громадяни можуть повідомити регіональне управління СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, особливо поблизу стратегічно важливих об’єктів інфраструктури регіону (залізниця, об’єкти паливно-енергетичного комплексу тощо), наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також корупційної.

 

ПРОГРАМА СБУ «НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ ВДОМА» – ТРИВАЄ

Громадською організацією «Потрібні люди», мета якої є надання інформаційної, правової та іншої допомоги внутрішньо переміщеним особам з окупованих територій України, 16 лютого 2017 року був проведений масовий захід у форматі круглого столу, де обговорювалися питання особливостей програми Служби Безпеки України «На тебе чекають вдома».

 

 

ПРОГРАМА СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ "НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ ВДОМА" 

Служба безпеки України в рамках спеціальної програми «На тебе чекають вдома» здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР».

Служба безпеки України допомогла повернутися до мирного життя вже понад 200 нашим співвітчизникам.